Úchytka terrazzo

Představujeme vám naše nové úchytky, které jsou více než jen praktickým doplňkem - jsou malým dílem umění.

Vytvořené s láskou a péčí ve spolupráci s Alžbětou Havelec Krhovjákovou.

Tyto válcové úchytky z ekologické pryskyřice přinášejí do vašeho domova teplou atmosféru a osobitý charakter. Každá úchytka je vyrobena ručně, což zaručuje její jedinečnost a kvalitu. S jednoduchým šroubem a distanční podložkou se hodí na jakoukoliv kuchyňskou linku, komodu či šuplík a stane se tak nejen funkčním, ale i estetickým prvkem vašeho interiéru. Nechte se inspirovat krásou ruční práce a dopřejte svému nábytku kousek originality. Doporučujeme zkombinovat s našimi dekoracemi a dotvořit si tak jedinečný vzhled vašeho domova. 

99 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 473
Úchytka terrazzo
9D6CA448 87B3 453A 994D 4CBABE54355A
Novinka

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Co je to ekologická pryskyřice?

Ekologická pryskyřice (kompozit) je alternativou k materiálům jako je beton nebo sádra. Přídomek „ekologická“ poukazuje na jedinečnou vlastnost – neobsahuje žádné toxické složky a díky tomu je zcela šetrný k životnímu prostředí i vašemu domovu.

Jak probíhá proces výroby?

Charakter materiálu předurčuje zpracování odléváním s následným broušením do požadovaných tvarů. Při ručním odlévání vznikají na povrchu odlitků mírné vzduchové bubliny a jedinečné textury, díky kterým lze vytvářet unikátní a neopakovatelné dekorační prvky nebo sady. Jednoduše, jakýkoliv kus je originál s odlišným odstínem, texturou a mírnými nedokonalostmi.

Po finálním zpracování všechny produkty opatříme ochrannou impregnační vrstvou, která brání pronikání vlhkosti do struktury materiálu.

Co je dobré o ekologické pryskyřici vědět?

  • Materiál se vyrábí v interiérovém i exteriérovém provedení a je nutné vždy vybrat vhodnou variantu pro vaše užití.
  • Po vytvrzení a finální povrchové úpravě materiál připomíná kámen.
  • Materiál by se měl vyvarovat přímého styku s potravinami, aby nedošlo ke změně barevnosti a povrchové textury. Toxický není, ale nemá potřebné potravinářské atesty pro styk s potravinou.
  • K odstranění nečistot můžete použít mokrý hadřík a nemusíte se bát ani umytí pod tekoucí vodou, ale nikdy nepoužívejte myčku.
  • Materiál sice připomíná kámen, ale není to kámen a ostré předměty jej mohou na povrchu poškrábat.

 

Návod na montáž:

Na šroub navlečte plastovou podložku a umístěte jej z vnitřní strany nábytku. Z vnější strany našroubujte distanční matici a lehce utáhněte. Poté našroubujte úchytku a dotáhněte pomocí šroubováku.

Pokud nechcete úchytky od čela nábytku odsazeny, prohoďte pozice podložky a distanční matice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úchytky
? Parametr okrasné úchytky: Průměr úchytky 4cm; výška úchytky 2cm
? Parametr šroubu: délka šroubu 35mm
? Parametr distanční matice: délka matice 12mm