Svíčka Máma

Svíčka Máma - Tato svíčka je více než jen zdrojem světla; je to symbol lásky a vděčnosti, který je ideálním dárkem k oslavě Dne Matek. Ručně vyráběný obal z ekologické pryskyřice v něžné bílé barvě dodává svíčce eleganci a čistotu, zatímco uvnitř skrývá ručně odlévaný sojový vosk s osvěžující vůní eukalyptu a přírodním textilním knotem.

Každá svíčka z této limitované kolekce je vytvořena s péčí a pozorností k detailu, což z ní činí nejen neobyčejnou dekoraci a roztomilý bytový doplněk, ale také osobní výraz uznání pro každou maminku. 

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 517
Svíčka Máma
BFEC139F 191A 469C 9C7A B647EC001C0D
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Proč používáme přírodní vosk?

Směs přírodních vosků používáme hlavně pro jejich zdravotní nezávadnost a čistě přírodní původ. Jejich spalováním nevznikají žádné zplodiny nebo škodlivé látky. Další výhodou je dlouhá doba hoření a hlavně vynikající schopnost vázat vonné esence.

Jak probíhá proces výroby?

Charakter materiálu předurčuje zpracování odléváním do forem a tvarů. Před odléváním dochází k barvení a vmíchání vonných esencí, díky kterým získávají svíčky svůj jedinečný vzhled a vůni. Svíčky mohou být samostojící (odlévané) nebo v obalu (odlévané do dekorativních nádob) a vyrábíme je s textilním i s dřevěným knotem.

Co je dobré vědět o dekorativních svíčkách

  • Pokud se rozhodnete koupit svíčky bez dekorativního obalu, doporučujeme jejich použití jako dekorace. V případě zapálení může dojít ke stékání vosku, proto je nutné svíčku zabezpečit, aby nedošlo k poškození nebo znečištění podkladu a při hoření kontrolovat.
  • Svíčky bez dekorativního obalu doporučujeme využívat v kombinaci s našimi podtácky nebo miskami z ekologické pryskyřice.
  • Svíčky v dekorativních obalech z ekologické pryskyřice jsou vždy opatřeny filcovými chrániči proti poškození podkladu svíčky.
  • Všechny svíčky doporučujeme zakoupit s dalšími doplňky a vytvořit jedinečnou dekorativní nebo dárkovou sadu do domu, kanceláře nebo třeba designové prodejny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky v obalu
? Rozměr svíčky: Průměr 8cm; výška 8cm
? Hmotnost svíčky: 450g