Svíčka střední vroubkovaný sloup

Sloupová svíčka s výškou 15 cm je určená k dekoraci a jako jedna z mála bez obalu i ke spotřebě. Vždy doporučujeme používat výhradně s talířem nebo podtáckem s okrajem. Vonná svíčka je vyrobená ze 100%přírodních vosků a olejů. Každá svíčka je ručně vyráběná .

Dokonalou sadu dekorací vytvoříte kombinací svíček s našimi talíři, podtácky nebo květináči vyrobených z ekologické pryskyřice. 

Pokud to nevydržíte a rozhodnete se svíčku zapálit, určitě byste měli myslet na vhodnou ochranu podkladu proti stékajícímu vosku a zásady manipulace s ohněm.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
329 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 126/SLO
Svíčka střední vroubkovaný sloup

Detailní popis produktu

Proč používáme přírodní vosk?

Směs přírodních vosků používáme hlavně pro jejich zdravotní nezávadnost a čistě přírodní původ. Spalováním nevznikají žádné zplodiny nebo škodlivé látky. Další výhodou je dlouhá doba hoření a hlavně vynikající schopnost vázat vonné esence.

Jak probíhá proces výroby?

Charakter materiálu předurčuje zpracování odléváním do forem a tvarů. Před odléváním dochází k barvení a vmíchání vonných esencí, díky kterým získávají svíčky svůj jedinečný vzhled a vůni. Svíčky mohou být samostojící (odlévané) nebo v obalu (odlévané do dekorativních nádob) a vyrábíme je s textilním i s dřevěným knotem.

Co je dobré vědět o dekorativních svíčkách

  • Pokud se rozhodnete koupit svíčky bez dekorativního obalu, doporučujeme jejich použití jako dekorace. V případě zapálení může dojít ke stékání vosku, proto je nutné svíčku zabezpečit, aby nedošlo k poškození nebo znečištění podkladu a při hoření kontrolovat.
  • Svíčky bez dekorativního obalu doporučujeme využívat v kombinaci s našimi podtácky nebo miskami z ekologické pryskyřice.
  • Svíčky v dekorativních obalech z ekologické pryskyřice jsou vždy opatřeny filcovými chrániči proti poškození podkladu svíčky.
  • Všechny svíčky doporučujeme zakoupit s dalšími doplňky a vytvořit jedinečnou dekorativní nebo dárkovou sadu do domu, kanceláře nebo třeba designové prodejny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky z přírodních vosků
? Průměr: 4,5 cm
? Výška: 15 cm
? Hmotnost: 250 g

Domácí dekorace tvořené rukama i srdcem

Naše domácí dekorace nejsou klasický business plán, protože my jsme vlastně vzniknout neplánovali, ale vše nám tak nějak vyplynulo. První dekorace byly vyrobené ze zvědavosti, další ze zábavy a všechny ostatní? Protože jsme si to oblíbili. Ruční výroba dekorací všeho druhu byla u nás doma celkem běžnou praxí, ale když jsme objevili ekologickou pryskyřici a výrobu svíček, začaly nám večery plynout jinak a kompletně se změnila jejich podoba.

Teď se výrobě věnujeme jako našemu rodinnému koníčku a snažíme se, aby byl každý kus lepší než ten předešlý. A pokud naše práce dělá jiným radost, je to pro nás největší odměna, protože přesně proto děláme a tvoříme naše domácí dekorace a sójové svíčky.